Gel Blaster Surge
Gel Blaster Surge 2.0

Gel Blaster Surge

Gel Blaster Surge Ready-to-Blast edícia je pripravená na okamžité použitie. V zásobníku máte naplnených približne 800 gelletov. Rozbaľte Gel Blaster a bavte sa.

Predstavte si paintball, ale bez bolesti a následného čistenia seba a všetkého okolo. A môžete hrať kľudne aj doma.

Počítali ste, koľko ešte môžete vystreliť? Už nemusíte. 10 000 gelletov je priamo v balení. Potrebujete dokúpiť ďalšie? Máme ich pripravené tu, 1 000 kusov vás bude stáť menej ako 1 €.

Gel Blaster Surge je poháňaný zabudovanou batériou (dobíjateľnou cez kábel USB-C), ktorá vydrží až 4 hodiny hry a za 45 minút sa opäť nabije na maximum. Gellety doletia do vzdialenosti až 30 metrov, čo je približne polovica vzdialenosti hokejového ihriska (a to je veľa)!

Ako doplnok ku Gel Blaster Surge skvele funguje skladací Depot tu. Pohodlne a štýlovo si postavíš gellety a v okamihu doplníš zásobník, dokonca aj počas hry.

Čo obsahuje balenie?

1× Zásobník
(Predom naplnený Gelletmi)

Zásobník

1× Bezpečnostné okuliare

Bezpečnostné okuliare

1× USB – C rýchlo nabíjací kábel

USB – C rýchlo nabíjací  kábel

1× balenie 10 000 ks GelletovTM

balenie 10 000 ks Gelletov

2× rýchlostná hlaveň

rýchlostná hlaveň

1× GEL BLASTER SURGE

GEL BLASTER SURGE
Gel Blaster Surge

ORIGINÁLNY BLASTER

p>Gel Blaster Surge je originálny blaster na gélové guličky (gellety). Prináša nový spôsob akčnej zábavy. Jedná sa o vysoko návykovú hračku, ktorú si môžete užiť vonku, doma, v kancelárii, jednoducho kde budeš chcieť. Gellety sú ekologické a nezanechávajú škvrny.

DVA REŽIMY - SINGLE / FULL AUTO

Chceš využiť maximálny potenciál Gel Blasteru Surge? Prepni na full auto a dostaneš sa na 10 Gelletov za sekundu. Si v úzkych a potrebuješ šetriť Gellety? Môžeš prepnúť na jednotlivú dávku a na každé stlačenie spúšte vyletí jeden Gellet.

DRUHÁ HLAVEŇ PRE OBMEDZENIE VÝKONU

Hráš s mladšími, menej skúsenými súpermi alebo na menšiu vzdialenosť a chceš, aby zásahy boli menej cítiť? Uprav si výkon Gel Blasteru Surge pomocou priloženého nástroja a náhradnej hlavne.

ČO SÚ VLASTNE GELLETY?

Ako vyzerajú Gellety do Gel Blasteru Surge? Sú vyrobené na prírodnej báze pomocou technológie Superabsorbent polymers (SAP). Prídu ti ako miniatúrne balenie, šetríme tým priestor pri preprave a tým aj prírodu. Doma ich ponoríš do vody aspoň na 2 hodiny, tým výrazne priberú na veľkosti a sú pripravené na hru. Pri kontakte s prekážkou sa rozpadnú na menšie časti. O tie sa následne postará z veľkej väčšiny čas. Nebudeš tak nijako škodiť svojmu prostrediu.

GELLET DEPOT - ĽAHKÁ PRÍPRAVA A PLNENIE

Pre tvoje pohodlie máme pripravený aj originálny Depot . Naleješ doň 4 litre vody, nasypeš celý balíček (10 000 ks) Gelletov, počkáš aspoň 2 hodiny a si pripravený na hru. Depot má pri dne zabudovanú trojpolohovú výpusť Gelletov.

Gellety naberú naozaj výrazne na veľkosti. Skladací Gellet Depot má ideálne rozmery, aby poňal všetkých 10 000 ks Gelletov.

AKO PRIPRAVIŤ GELLETY

Ikona 1
Nasyp Gellety do Depotu
Ikona 2
Pridaj 4 litre vody na 1 balenie Gelletov (10 000 ks), počkaj aspoň 2 hodiny a potom vypusť prebytočnú vodu
Ikona 3
Naplň zásobník Gel Blasteru a uži si zábavu

Podívej se na Gel Blaster v akci!

Viac informácií - cookies